ekokatalog.cz
Nejnovější produkty

OnlyEco Gel na ruce s antibakteriálními účinky (50 ml) – expirace 3/2023

Když nemáte po ruce mýdlo s vodou, sáhněte po tomto antibakteriálním gelu. Vhodný je pro celou rodinu, vejde se i do kabelky a ruce spolehlivě očistí od škodlivých bakterií a špíny. Jeho základem je alkohol (70 %), který působí jako účinná dezinfekce s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými schopnostmi. Gel je doplněný o aloe vera a glycerin, které brání citlivou kůži před vysušením a podrážděním. Do pokožky se rychle vstřebá, nezanechá ulepený pocit a stane se nepostradatelným pomocníkem během výletů, procházek nebo kdykoli potřebujete posílit ochranu svého zdraví.

Za značkou OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí šetrné a precizní čistící prostředky do domácnosti. U všech produktů garantuje obsah minimálně 99,2 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Pyšní se velmi jedinečnou certifikací EcoCert – Natural Detergent a zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky.

Další parametry: Složení Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Citral, Limonene.. Země původu Vyrobeno v Polsku. Podíl přírodních surovin 98 %. Původ vůně syntetický. Materiál balení Tuba z recyklovatelného plastu.. Materiál balení Tuba z recyklovatelného plastu.. Objem 50 ml. Co s obaly Prázdný obal recyklujte v kontejneru na plast.. Varování Hořlavý výrobek. Vyvarujte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Obsahuje ethylalkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí..

5 Kč