• HLAVNÍ STRANA
 • NOVINKY
 • • PRODUKTY
 • SEZNAM ORGANIZACÍ
 • O PROJEKTU
 • KONTAKTY
 •  
   
  Na stránky Pavučiny Na stránky ČSOP Na stránky MŽP

  Tyto stránky jsou pouze katalogem, nikoli elektronickým obchodem. Správce ekokatalogu není schopen dodat produkty nabízené jinými organizacemi.

  Pytel domácí květeny a zvířeny


  Anotace: Metodická pomůcka je tématicky zaměřena na poznávání pokojových rostlin a rostlin, se kterými se v různých formách setkáváme v kuchyni a domácích zvířat a živočichů, se kterými se můžeme setkat v blízkosti lidských obydlí či přímo v našich bytech (tzv. synantropní druhy živočichů).
  Klíčová slova: pokojové rostliny, domácí zvířata, savci, hospodářská zvířata, krajina, zahradní rostliny, ořechy, koření
  Rok vydaní: 2009
  Cena: 15000.00 Kč
  ISBN:
  organizace: Rezekvítek, z. s.

  - Kvarteto - sada karet s fotografiemi pokojových rostlin a s vyznačenými nároky na pěstování. - Pexeso - obrázky pokojových, zahradních i akvarijních rostlin a sada obrázků živočichů žijících v našich domovech. - Puzzle - sada kartiček s obrázky rostlin a živočichů se suchými zipy pro jejich správné umísťování do skládačky rodinného domku. - Mikulášské ovoce - sada pomůcek k poznávání nejrůznějších ořechů a dalších exotických plodů. K sadě patří také vzorky skořápek ořechů. - Koření - sada pomůcek k určování běžných i méně známých druhů koření. K sadě patří také 24 vzorků koření. - Co nám roste pro kuchyni - součástí pomůcky jsou obrázky rostlin a fotografie různých potravin, které se z těchto rostlin vyrábí. - Rodinky zvířat - sada obrázků domácích zvířat a kartiček s jejich názvy. - Čím jsou domácí zvířata prospěšná - obrázky domácích zvířat a kresby, které ukazují možnosti užitku těchto zvířat. - Savci - doplňovačky - jde o sadu 10 ks doplňovaček, seznamující s vybranými životními projevy synantropních savců. - Ptáci - pohádky a příběhy - 12 ptačích příběhů s informacemi o vybraných druzích ptáků. - Bezobratlí v našich domovech - terčíky s popisy bezobratlých živočichů, se kterými se můžeme setkat v našich domovech.


   
  koření kvarteto skládačka
   

  Výpis z ekokatalogu je pouze informativní - pokud o produktu chcete vědět více, případně jej získat, kontaktujte prosím přímo organizaci v detailech produktu uvedenou.